ריצוף יצוק - יתרונות מול חסרונות

ריצוף יצוק - יתרונות מול חסרונות

ריצוף יצוק, הוא ריצוף מיוחד ויוצא דופן, אשר מאפשר לכל אדם להתאים במאת האחוזים את העיצוב המבוקש בחלל. כל עוד בחרתם בריצוף יצוק על פני שלל האופציות המקבילות, הרי שאתם יכולים ליהנות מיתרונות רבים ומגוונים אך אל לכם לשכוח מהחסרונות . וולור בחרה להציג את סך היתרונות, אל מול סך החסרונות שיש לריצוף יצוק להציע לכם, המשיכו איתנו.

אם כך מה עדיף? 

כדי לקבוע מה עדיף (לכם באופן אישי ובאופן כללי), נכון להכיר את היתרונות ואת החסרונות בכרוכים בריצוף יצוק. כל אדם יעריך האם סך היתרונות עולים על סך החסרונות ובהתאם יקבל את ההחלטה הנכונה עבורו ובכל מקרה, ניתן להסתייע בשרות המוביל של VLOER ולקבל את הטיפים ואת ההמלצה המקצועית והאיכותית ביותר.

ריצוף יצוק - יתרונות מול חסרונות

יתרונות 

ריצוף יצוק מאגד יתרונות רבים ומגוונים ובין היתר: הריצוף היצוק הוא ריצוף בעל עמידות גבוהה מאוד – תחילת הדרך של הריצוף היצוק יועדה לריצוף מפעלים ובתי מלאכה, אשר על גביהם משנעים סחורות רבות וכבדות בין היתר על גבי מלגזות.

בנוסף, רצפה יצוקה עמידה מפני נוזלים לרבות חומצות, שמנים וכימיקלים, כך שאם נזלו על הריצפה חומרים שונים (לרבות חומרי ניקוי), אין חשש שהם יספגו ברצפה ויגרמו לה לנזק.

מגוון נרחב של מרקמים, של דוגמאות ושל גוונים – רצפה יצוקה מאפשרת לכל אדם למצוא את מבוקשו ולהתאים את הריצוף במאת האחוזים לחזון העיצובי ובין היתר רצפת קרח, חול וכיוצא בזאת. בנוסף, ניתן לעצב את היציקה בהתאמה לדרישות מיוחדות לרבות צורות גיאומטריות.

יתרון מהותי של רצפה יצוקה הוא היכולת לקבוע את גובה הרצפה על פי דרישה. הגובה אותו ניתן להשיג נע בין 1 ועד 12 מ"מ בהתאמה מלאה לצורך – הן העיצובי והן התפעולי.

ריצוף יצוק - יתרונות מול חסרונות

חסרונות 

אל מול כל היתרונות שיש לרצפה היצוקה להציע, ישנם גם מספר חסרונות לא מבוטלים שחשוב לקחת בחשבון ובין היתר: יצירת הריצפה שדורשת זמן עבודה רב. הריצפה היצוקה בנויה משכבות רבות ובין כל שכבה יש להמתין לייבוש השכבה הקודמת, מה שגורם לבניית הרצפה לארוך זמן רב באופן יחסי. 

החלפת הריצפה – היה וחלק אחד מהרצפה היצוקה נשחק או נהרס, אין דרך להחליף את החלק שנשחק ולהתאימו במאת האחוזים ליתר המשטח. במילים אחרות, רצפה יצוקה לא ניתנת לשחזור מלא. בנוסף, אם מבקשים להוריד / להחליף את המשטח, חייב להסיר בנוסף את התשתית, מה שגורם לעבודה רבה. 

שימו לב – התקנה של רצפה יצוקה מתאפשרת אך ורק על ידי בעלי מקצוע מובילים בתחום, משום שעל בעלי המקצוע לשאת בידע טכני – זאת בלבד, גורם לעליה בעלות התקנת הריצוף.

לסיכום: בחרו עבורכם את העיצוב המוביל והמומלץ ביותר עבורכם וזכרו את היתרונות ואת החסרונות. אם יש לכם שאלה נוספת, צרו קשר עם וולור וצוות המומחים ישמחו לעמוד לרשותכם. 

אם עניין אתכם לקרוא על ריצוף יצוק, אולי יעניין אתכם לקרוא גם על: