רצפת בטון מוחלק

רצפת בטון מוחלק

הבטון המחולק החל את צעדיו אל עבר הבתים הפרטיים ובעת הנוכחית אנו עדים לתנועת הבטון המוחלק מהחניונים והמפעלים אל הבתים הפרטיים. הבטון המוחלק, מהווה ריצוף לחלל בעל שטח נרחב ללא מחיצות, אך עם חלוקות עדינות מאוד.  ברצפת הבטון המוחלק, ניתן להיעזר לריצוף פנים וחוץ הבית גם יחד.

רצפת בטון מוחלק

מדוע כדאי להשתמש בבטון מוחלק?

בטון מוחלק מאפשר לכם ליהנות ממספר נרחב של יתרונות ובין היתר:

  • מראה נקי ואסתטי – המראה של הבטון מקנה לביתכם אווירה יוקרתית וייחודית. אז נכון, לא כל אדם אוהב את המראה של הבטון, אך מי שכן מתחבר אליו, עתיד ליהנות באופן יוצא מהכלל מהמראה. הטעות הנפוצה ביותר, היא לחשוב כי הבטון מגיע בצבע האפור בלבד – קחו בחשבון כי ניתן לחפות את הבטון במגוון צבעים ועיצובים.
  • חלוקה בהתאמה אישית – אם ריצוף סטנדרטי מגיע בגדלים סטנדרטים, הרי שאת רצפת הבטון המוחלק, ניתן לחלק כראות עיניכם ואין הגבלה לגדלים – כל אדם / משפחה בוחרים את הגודל הרצוי ובהתאם מרצפים, בין אם זה גדלים של 3X3 ובין אם זה צורות שונות ומגוונות ואף חלוקה שרירותית ולא סימטרית. הלכה למעשה, ניתן לעשות עם הבטון כל שעולה על רוחכם. 
  • מדלגים על הרובה – ריצוף באמצעות בטון מוחלק, לא מצריך שימוש ברובה, מה שמעניק למשטח מראה חלק ואחיד למשעי. על גבי ריצוף מבטון לא נראים חריצים שהרבה פעמים מפריעים לעיצוב ואף לניקיון ולאסתטיקה. 
  • התקנה מהירה וקלה – החלטתם לרצף מבטון? דעו כי הריצוף הוא קל ומהיר. על מנת לרצף מבטון, לא תזדקקו ליותר ממספר ימים בודדים והמשטח כולו מרוצף.
  • ניקיון מהיר – ריצוף מבטון מאפשר תחזוקה וניקיון מהירים וקלים.

אל מול כל היתרונות המהותיים, חשוב לקחת בחשבון את המחיר של הבטון . בטון מוחלק בהשוואה ליתר סגנונות הריצוף, יהיה יקר יותר ובשל העובדה שחומר הגלם יקר. 

עוד נקודה שחשוב לקחת בחשבון, היא עבודת צנרת שתתבקשו לבצע בעתיד – הרמת רצפה מבטון היא בלתי אפשרית, אלא אם שוברים אותה ואז לא ניתן להגיע לאותו הגוון במהלך התיקון. 

ריצוף מבטון ניתן לבצע במספר אפשרויות וביניהן: מיקרוטופינג (שילוב חומרים פולימריים), בטון מוטבע (ריצוף בתבנית) ובטון מוחלק צרוב (בטון לאחר תהליך צריבה).

רצפת בטון מוחלק
למה כדאי לבחור ברצפת בטון מוחלק?
רצפת בטון מוחלק

הכירו את VLOER

חברת VLOER מציעה לכל אלו אשר אוהבים את מראה הבטון המוחלק, אלטרנטיבה טובה, חכמה ויפה יותר. הבטון המוחלק, עם השנים, מקבל סדקים מתנודות הקרקע והמראה שלו הופך בו ברגע למראה פחות נעים. 

למעשה, כל תנועה תת קרקעית יכולה לגרום לסדקים ואתם תמצאו את עצמכם אבודים היות ואין תיקון אשר יצליח להגיע לאותו גוון בדיוק. החיפוי שלנו מעניק לכם את מראה הבטון המוחלק ויותר, למעשה היות ולנו אין חיבורים, היתרונות הופכים משמעותיים יותר ואנחנו לא מדברים רק על מראה אלא גם על תחזוקה, ניקיון, עמידות, אמינות, עיצובים, מראה ועוד. 

החיפוי שלנו הוא חזק ואלסטי = מה שמאפשר לו לשמור על צורתו למשך זמן רב ולכם על שקט נפשי וכלכלי.

אם אתם מבקשים לרצף את החלל בצורה חכמה, מרהיבה ובעלת יתרונות משמעותיים, פנו אל VLOER ותיהנו משרות ומקצועיות חסרי פשרות. ניסיון רב שנים לצד מקצועיות חסרת פשרות וחומרי גלם איכותיים, מאפשרים לכם ליהנות מעולם עיצובי מרהיב ומרשים.

אם עניין אתכם לקרוא על רצפת בטון מוחלק, אולי יעניין אתכם גם – חיפוי רצפה דמוי בטון