רצפה מעוצבת זה POLIVLOER

רצפה מעוצבת זה POLIVLOER

בונים? משפצים? חולמים על משטח חיפוי יוקרתי ואלגנטי בגימור אחיד וללא חיבורים? זה הזמן לדעת הכול על POLIVLOER הדבר הבא של חיפויי רצפה

משטחי הריצוף בכל סביבת מגורים או בית עסק, מהווים חלק בלתי נפרד מהקו העיצובי של חלל הפנים, ולכן, כל בחירה בסוג כזה או אחר של חיפוי רצפה דמוי בטון, תשפיע במידה ניכרת על מרחב הפנים ואפשרויות העיצוב העומדות לרשותכם. מעבר להיבט העיצובי, הבחירה בסוג חיפוי הרצפה, חייבת להיעשות בהתאם לצרכי תחזוקת המשטח ויתרונותיו.  בשנים האחרונות, אחד מהטרנדים הבולטים בתחום החיפוי למשטחי הריצוף הוא גימור אחיד ללא תיפורים וחיבורים, וזאת לנוכח היתרונות השונים הנלווים למשטחים אלו, גם בהיבט העיצובי וגם בהיבט התחזוקתי. 

רצפה מעוצבת זה POLIVLOER
איך לבחור משטח לרצפה?

POLIVLOER – רצפה מעוצבת על בסיס חומר פולימרי סינטטי

מבין כל סוגי המשטחים המודרניים המיועדים למטרות חיפוי רצפה בסביבת המגורים ובית העסק, בולט מעל כולם חיפוי רצפה ייחודי העונה לשם: POLIVLOER המשווק בישראל באופן בלעדי על ידי חברת VOLER. משטח זה מיוצר באמצעות טכנולוגיה מתקדמת מסוגה על בסיס חומר פולימרי סינטטי המתאפיין ברמת גימור יוקרתית ומרשימה. חיפוי רצפה מסוג POLIVLOER מותאם גם לבתים פרטיים וגם למשרדים וחנויות, כאשר בין יתר היתרונות המרכזיים שלו תוכלו למצוא: 

  • חיפוי רצפה מעוצב המגיע ב-2,000 גוונים שונים 
  • משטח בעל מראה אלגנטי ויוקרתי היכול להתאים לכל סגנון עיצובי של חלל הפנים
  • משטח אלסטי גמיש, נעים למגע ומונע החלקות
  • חיפוי רצפה המגיע בגימור אחיד ללא תיפורים!
  • רצפה מעוצבת בעלת עמידות גבוהה בפני מים, נזקי ם, שריטות ופגמים 
  • משטח סופג רעשים 
  • קל לניקוי ותחזוקה לאורך זמן 

ויתרונות נוספים בהיבט העיצובי המאפשרים לכם ליהנות מרצפה מעוצבת, משטח דקורטיבי ופונקציונאלי כאחד.

רצפה מעוצבת זה POLIVLOER

POLIVLOER –  רצפה מעוצבת מהולנד לישראל בייבוא מיוחד 

כחברה המשווקת באופן בלעדי בישראל את הטכנולוגיה החדשנית לייצור חיפוי רצפה מעוצב מסוג POLIVLOER , אנחנו בחברת VLOER מאפשרים גם לכם ליהנות מהדבר הבא בתחום חיפויי הרצפה, וליהנות מכל היתרונות המופיעים לעיל. הטכנולוגיה החדשנית מגיעה אלינו מהולנד, כאשר במפעלים שלנו בישראל, אנו מערבבים את חומרי הגלם ומייצרים עבורכם חיפוי רצפה דקורטיבי, אלגנטי ומרשים ביופיו. לרשותכם, למעלה מ-2,000 גוונים שונים ליצירת המשטח הריצוף עליו תמיד חלמתם – ללא תיפורים ועם המון סטייל. 

צוותי הייצור וההתקנה שלנו עברו השתלמות והתמחות מקצועית בהולנד לצורך ייצור משטחי POLIVLOER, וכחברה המחזיקה בבלעדיות לשיווק המוצר בישראל, אנו משמשים כ-ONE STOP SHOP  עבור אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים ולקוחות פרטיים המעוניינים ליהנות ממשטח רצפה יוקרתי ועמיד עם סטייל אירופאי.

לצפייה בפרויקטים המיוחדים בהם היינו מעורבים לחצו כאן וגם אתם תוכלו להתרשם מכל האיכויות של משטחי רצפה מעוצבת לסביבת המגורים או בית העסק.