חיפויי רצפה מ-PolyVloer
VLOER - איך זה בדיוק נעשה?

מי לא היה רוצה ליהנות מרצפה יפה ומעוצבת, המשדרת אווירה של יוקרה ואלגנטיות? היום כבר ברור לכולם כי הרצפה מהווה את אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב הבית, מאחר והיא תופסת חלק נכבד מהאווירה במקום. אומנם אנשים רבים מאמינים כי עיצוב הבית שלהם תלוי בעיקר בצבע של הקירות, בסוג הרהיטים ובאביזרי העיצוב השונים שהם ממקמים בחלל הבית, אך למעשה, טיב הרצפה ואיכותה מהווה פרמטר חשוב באווירה הכללית. 

חיפוי רצפה מ-PolyVloer איכותי, יכול להעניק תחושה הרמונית ואסתטית יותר. אנו בחברת VLOER – וולור מתמחים בחיפויי רצפה מ-PolyVloer. מדובר על טכנולוגיה חדשנית, שיכולה להוסיף המון יופי ואלגנטיות לכל בית ולכל עסק.

חיפוי רצפה מ-PolyVloer

VLOER – על מה חשוב להקפיד בזמן חיפויי רצפה מ-PolyVloer?

חשוב להבין כי חיפוי רצפה העשוי מ- PolyVloer נחשב לאחד החיפויים המומלצים והאיכותיים ביותר בשוק ההישראלי. מדובר על חיפוי אלגנטי ויוקרתי, הנהנה מעמידות לאורך זמן ומאיכות חסרת פשרות. יש לזכור כי מלאכת החיפוי הינה מלאכה לא פשוטה, המצריכה לא מעט וותק וניסיון בתחום. רק עובדים מיומנים ומנוסים מסוגלים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, מאחר ועבודה חובבנית עלולה לפגום בתוצאה הסופית. למשל, השלב הראשוני כולל טיפול בתשתית, מאחר ולא ניתן להניח את החיפוי על רצפה סדוקה או על מרצפות שבורות. כמו כן, יש צורך לנקות היטב את הרצפה מאבק או לכלוך מכל סוג אחר, כי זה עלול לפגום באיכות החיפוי ובנראות שלו. יש צורך לוודא כי הרצפה אינה לחה ואינה מכילה אלמנטים שונים, שעלולים לפגוע בתוצאה הסופית.

VLOER – כיצד מתבצעת מלאכת חיפוי רצפה מ-PolyVloer?

לאחר ניקוי יסודי של התשתית ומדידת אחוז הלחות בה, ניתן להתחיל לטפל בסדקים השונים הקיימים במרצפות וכאשר התשתית מוכנה מתחילים ביישום החיפוי שנעשית ב -4 שלבים :

  1. שלב 1 –  מריחה של ה"פריימר" השכבה הראשונה של החיפוי שבונה לנו את החיבור בין התשתית לציפוי שלנו, הפריימר בעובי של פחות ממ"מ. והוא זה שנותן בסיס חזק לחיפוי.
  2. שלב 2 – מריחה של ה"סקריט" בשכבה טיפה עבה יותר מה"פריימר" , בערך מ"מ וחצי – זה נותן את השכבת סגירה לבסיס של הרצפה – מה שגורם לה להיות ישרה פלס.
  3. שלב 3 – בשלב הזה אנחנו בעצם מורחים את "POLIVLOER" בגוון שנבחר, את השכבה הזו ניתן לעשות במספר טכנלוגיות:  יוניקולר – צבע אחד אחיד, בטון לוק – 2 צבעים מעורבבים ליצירת מראה בטון, טראצו – צבע אחד מעורבב עם חתיכות טראצו. עובי השכבה השלישית – 2 מ"מ
  4. שלב 4 – מריחה של הלכה – שכבה שסוגרת את כל החיפוי, אחראית על עמידות לאורך שנים, שומרת על החיפוי שלנו משריטות ונותנת את הגוון המט.

אנו בחברת VLOER – וולור נשמח לספק לכם חיפוי רצפה מ-PolyVloer ברמה הגבוהה ביותר עם נראות שונה וייחודית! הגיע הזמן להכניס לחלל סביבנו אווירה נעימה, נקייה ואחידה. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.