ריצוף לבית

ריצוף לבית

כל בית צריך ריצוף ובעידן בו המגוון של חומרי החיפוי, של המחירים ושל הסגנונות הוא רב עד בלתי נדלה, הבחירה בריצוף לבית היא קשה ומבלבלת. וולור המתמחה בעיצוב פנים לרבות חיפויים וציפויים, החליטה להרים את הכפפה ולרכז עבורכם את המידע הנרחב ביותר אודות ריצוף לבית. מוכנים? בואו נצא אל הדרך. 

מילה קטנה על חברת VLOER

אנחנו חברה שהגיעה לישראל היישר מהולנד, לא לפני שצברנו ניסיון והתמחות בכל עולם המיקרוטופינג. החומר בו אנחנו משתמשים הוא POLIVLOER שהוא חומר פולימרי ממשפחת האפוקסי והרצפה מיושמת כיחידה אחת נטולת חיבורים או תפרים. הטכנולוגיה שלנו מתאימה לכל חלל באשר הוא וטומנת בחובה יתרונות מיוחדים וייחודים בכל הקשור לאחידות ורמת עמידות גבוהה מאוד.

המצעד לבחירת הריצוף 

הריצוף בחלל הבית הוא פרמטר מהותי – הן לאיכות החיים, הן לנוחות התחזוקה שלו והן לעיצוב הפנים. בחירת הריצוף דורשת הקפדה על בחירת חומר הגלם, על צבעי הריצוף על צורת הריצוף, על הגודל וכמובן החיבור והסינרגיה בין כל אלו. כל משפחה / יחיד רשאים לבחור את הריצוף בהתאמה אישית – ביחס לתקציב, לדרישות העיצוביות ולאורח החיים. בחירה נכונה של עיצוב מאפשרת להפוך חללים לחמימים, למודרניים ובכלל, ניתן להשרות בחלל אווירה ומראה בהתאמה ועל פי דרישה. ולור -VLOER מאפשרת לכם לבחור בחיפויים על פי דרישה ולהפוך חלל קטן לחלל גדול יותר, חלל חשוך לחלל מואר.

ריצוף לבית

סוגי ריצוף לבית 

בעידן הנוכחי (כאמור), ישנם מספר רב של סגנונות ריצוף, החל מריצוף שיש, דרך ריצוף גרנית ועד ריצוף דמוי בטון , פסיפס ומה שביניהם. כל עוד אתם יודעים מה אתם מחפשים, הדרך לשלמות העיצוב היא קצרה, אך היה ואתם לא בטוחים מה נכון לכם, ראוי שתתייעצו ותכירו את האופציות העומדות לרשותכם. 

  • ריצוף שיש – השיש הוא ריצוף עתיק יומין אשר חוזר בעידן הנוכחי לכותרות. היה ואתם מחפשים חלל בעל מראה נקי ואלגנטי, השיש מיועד עבורכם. גודל האריחים מגיע בהתאמה מושלמת לדרישותיכם ומחירו באופן יחסי אינו רב. יתרון נוסף ובלתי מעורער הוא העובדה שחומר הגלם – שיש, הוא מבודד כך שהוא שומר על הטמפרטורה בחדר ובמילים אחרות, בקיץ הקרירות תישמר ואילו בחורף החמימות תשרה בחלל. 
  • גרניט פורצלן – אריחים עשויים מחומר הגלם – קרמיקה (להבדיל מהשם פורצלן). אריחים אלו חזקים במיוחד ועמידים, בין היתר מפני שריטות, מפני ספיגת נוזלים וכיוצא בזאת. 
  • ריצוף בטון – חומר גלם חזק אשר מיוצר באמצעות יציקת בטון אותו משטחים על גבי המשטח בצבעים גוונים וגדלים שונים. את ריצוף הבטון מתחזקים ומנקים בקלות והוא נותן למרחב סביבו תחושה של מודרניות וחספוס. 
  • אריחי קרמיקה – חרס אותו שורפים בתנור ועל פי רוב מצפים אותו בזיגוג כך שהמראה המתקבל הינו חלק. את אריחים אלו ניתן לפגוש על פי רוב בחדרי האמבטיה / במטבחים וברצפת החלל וזאת משום שהם אטומים למים ועמידים מאוד (מפני שריטות ושחיקה)
  • פרקטים – שיטת חיפוי וותיקה עוד מתקופת המלוכה בצרפת. השיטה מתייחסת ליישום של ריצוף מעץ למרות שהיום ההגדרה כוללת בתוכה  התייחסות לחיפויים אשר הם עיבודים סינתטיים המדמים דוגמאות עץ. 
  • חיפוי POLIVLOER – טכנולוגיית מיקרוטופינג חדשנית של חיפויי רצפות מחומר פוליוולור, חומר פולימרי בעל מראה ייחודי. ללא חיבורים ותיפורים, עמיד בפני מים ודורש תחזוקה מינימלית. שלא תגידו שלא אמרנו לכם – החיפוי הזה הוא הלהיט הבא של ישראל!

לסיכום – אין זה משנה מה סוג הריצוף לבית אותו תבחרו לחלל שאתם משפצים, כל עוד הבחירה תתבצע תוך מחשבה מעמיקה ותוך שאתם לוקחים בחשבון את היתרונות החסרונות והצרכים הפרטיים שלכם וכמובן שאל לכם לשכוח להתחשב בתקציב אותו אתם מקצים למטרה. VLOER תשמח לסייע לכם בבחירה הראויה והטובה ביותר עבורכם ואנו רוצים שתזכרו דבר חשוב מאוד: הרצפה שלנו היא הבסיס לעיצוב הבית.

גם אתם רוצים רצפה מעוצבת? >>