רצפה מעוצבת למסעדות

רצפה מעוצבת למסעדות זה POLIVLOER

בונים או משפצים את המסעדה? זה הזמן להיחשף לכל היתרונות של חיפוי רצפה למסעדות בטכנולוגיית POLIVLOER

הבילוי במסעדה מהווה חלק בלתי נפרד מעולמות הפנאי והבילוי של כל אחד ואחת מאיתנו, ולכן, יותר ויותר מסעדנים משקיעים משאבים רבים בהעצמת החוויה האישית של הסועדים גם בהיבט העיצובי ולא רק בהיבט הקולינארי. 

ההשקעה העיצובית בשטח המסעדה מעידה יותר מכל דבר אחר על איכות המסעדה והשתייכותה למסעדות העילית של ישראל. לפיכך, בכל תהליך עיצוב פנים של חלל המסעדה, חייב להיות מושם דגש על סוג ואיכויות משטח הרצפה.

רצפה מעוצבת למסעדות

רצפה למסעדות – מה חשוב לדעת? 

משטחי רצפה למסעדות יכולים להיות מיוצרים מחומרי גלם שונים, כאשר בחירת חומר הגלם חייב להיעשות בהתאם לקו העיצובי הכללי של המסעדה ובהתאם לצרכי התחזוקה של המשטח. 

בהיבט העיצובי, חיפוי רצפה לשטח המסעדה חייב לשדר יוקרה מצד אחד ולהיות מאוד פרקטי ונוח לתחזוקה מצד שני, כאשר אחד מחומרי הגלם השימושיים ביותר לייצור משטחי רצפה למסעדות הוא חומר ייחודי המכונה POLIVLOER שהוא למעשה חומר פולימרי סינטטי המתאפיין בגימור אחיד ויוקרתי ללא תיפורים.

משטח רצפה למסעדות המיוצר מ-POLIVLOER, יאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים וביניהם:

  • חיפוי רצפה נוח וקל לניקוי ותחזוקה – המשטח אינו סופח שומנים והוא ניתן לניקוי מהיר ונוח באמצעות מטלית לחה בלבד. 
  • חיפוי רצפה למסעדות מונע החלקות.
  • חיפוי אלסטי גמיש מאוד נוח למגע.
  • משטח רצפה המתאפיין בעמידות גבוהה בפני מים, סימני שריטות ונזקים. 
  • משטח רצפה למסעדות סופג רעשים. 

ויתרונות נוספים ההופכים אותו לאחד ממשטחי הריצוף הפרקטיים ביותר למסעדות.

רצפה מעוצבת למסעדות זה POLIVLOER
רצפה מעוצבת למסעדות זה POLIVLOER

POLIVLOER – חיפוי רצפה יוקרתי ומעוצב  

חולמים על רצפה מעוצבת למסעדה? אנחנו בחברת VLOER, המשווקת הבלעדית של מוצרי POLIVLOER בישראל, מאפשרים גם לכם ליהנות מהדור הבא של פתרונות החיפוי לרצפה באמצעות מספר טכנולוגיות שונות העושות שימוש ב-POLIVOLER וביניהן:

  • טכנולוגיית UNICOLOR VLOER  המיועדת לייצור חיפוי רצפה דקורטיבי בגוון אחיד ליצירת רצפה אחידה לשטח המסעדה מתוך קטלוג של יותר מ-2,000 גוונים שונים.
  • טכנולוגיית BETONLOOK VLOER המיועדת לייצור חיפוי רצפה בשילוב 2 גוונים ליצירת מראה בטון.
  • טכנולוגיית TERAZZO VOLER המיועדת לייצור חיפוי רצפה דקורטיבי חלק בשילוב טראצו.

המראה האחיד והחלק של כל אחד מסוגי החיפויים אותם ניתן לייצר באמצעות POLIVLOER, יאפשר גם לכם ליהנות ממשטח רצפה למסעדות בעל מראה יוקרתי ואלגנטי עם ניחוח אירופאי. 

אנחנו בחברת VLOER  מייבאים באופן בלעדי את החומר באמצעותו ניתן לייצר משטחי POLIVLOER, כאשר הייצור נעשה בישראל בהתאם לסוג המשטח הנדרש לכם על פי אחת מהטכנולוגיות המופיעות לעיל. 

עובדי חברתנו עברו הכשרות והשתלמויות מקצועיות אצל החברה ההולנדית האחראית לפיתוח חומר הגלם, וכמשווקים בלעדיים בישראל, אנו מייעצים לאדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים ולקוחות פרטיים בכל הנוגע להתקנת משטחי POLIVLOER.

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם משטח יוקרתי של רצפה מעוצבת למסעדות אתם מוזמנים ללחוץ כאן וליצור איתנו קשר.